İZOLASYON CEKETLERİ

Türbin Ceketi

INSJACK sökülebilir izolasyon sistemleri, gaz ve buhar türbinlerinin daha güvenli ve maksimum potansiyelde çalışmasına yardımcı olur.

INSJACK türbin izolasyon sistemlerinin başlıca özellikleri:

Uygun Tasarım: INSJACK türbin izolasyon sistemleri, birçok özel türbine tam olarak uyacak şekilde kendi tesislerinde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Boyut, şekil, malzeme seçimi ve kalınlık, proje ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Kullanışlılık: INSJACK izolasyon ceketleri, izolasyon tecrübesi olmayan herhangi bir bakım personeli tarafından dahi kolayca ve hızlı bir şekilde çıkarılıp yeniden monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Proses İstikrarı: İzolasyon sistemi ile ısı kayıpları azaltılıp stabilize edilirken, türbin içindeki proses akışkanı işini daha verimli yapacak ve proses daha istikrarlı olacaktır.

Maliyet ve Güvenlik: INSJACK izolasyon sistemi ile donatılmış bir türbinde, ortalama ısı kaybı 2.000 W/m2’den 150 W/m2’ye ve yüzey sıcaklığı 540°C’den 45°C’ye kadar düşürülebilir. İşçi güvenliği tehlikeleri azaltılırken, olağanüstü bir maliyet tasarrufu ortaya çıkar.

Kalite: INSJACK sistemleri, zorlu koşullar altında uzun süre etkili kalacak şekilde titizlikle tasarlanmış ve üretilmiştir.

Scroll to Top