İZOLASYON CEKETLERİ

Egzoz Ceketi

Egzoz kanalları ve benzeri düzensiz bileşenler içeren proje ihtiyaçlarını karşılamak üzere özgün izolasyon sistemleri tasarlanmalıdır. INSPRO’nun kendi tesislerinde tasarlayıp ustalıkla ve en kaliteli malzemelerden ürettiği INSJACK sökülebilir izolasyon sistemleri, bu tip düzensiz bileşenler için en uygun çözümlerdir.

INSJACK egzoz yalıtım sistemlerinin başlıca özellikleri:

Güvenlik ve Konfor: INSJACK sökülebilir izolasyon kaplamaları, belirli bir alanın veya işyerinin tamamının ortam sıcaklıklarını güvenli bir aralığa düşürürler. Personelin temasla yanık riski olmadan çalışmasına, sistemin aşırı ısınmasının önlenmesine ve ısıya duyarlı bileşenlerin (kablolar, ölçüm cihazları, elektronik devreler, vb.) aşırı sıcaklıklardan etkilenmemesine olanak tanırlar.

Ses Yalıtımı: INSJACK izolasyon sistemleri, tüm frekans bandında ses emilimi sağlayan kompozit malzemelerden oluşması sebebiyle ısı yalıtım özelliklerine ek olarak ses yalıtımı da sağlar. Ekstra ses yalıtımı sağlamak için standart izolasyon kaplamalarına ses sönümleyici malzemeler de eklenebilir.

Düşük Emisyon: INSJACK izolasyon sistemleri, doğal olarak ısı yalıtımı sağladığından, sistemin optimum emisyon değer aralığında kalabilmesini, etkin çalışma sıcaklıklarına daha hızlı ve daha kolay ulaşmasını ve korumasını sağlar.

Kullanışlılık: INSJACK izolasyon ceketleri, izolasyon tecrübesi olmayan herhangi bir bakım personeli tarafından dahi kolayca ve hızlı bir şekilde çıkarılıp yeniden monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Scroll to Top