Super Mat sadece PTFE ve cam elyaftan oluşan, sıcak izolasyon uygulamalarında kullanılan sağlam, su geçirmez esnek bir şiltedir.

Hidrofobik özelliği sayesinde İzolasyon Altındaki Korozyon olgusunda dair problemler için en iyi çözümlerden biridir.

Aerojel izolasyon ürünlerinde de olduğu gibi, hidrofobik esnek şilte ürünleri zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. İzolasyon için gereken depolama alanını, taşıma ve yönetme lojistiğini büyük ölçüde basitleştirir.

Super Mat'ın dayanıklı, esnek, su itici, nefes alabilir ve yeniden kullanılabilir özellikleri, güvenilir ve uzun vadeli performans anlamına gelir.

315°C’ye kadar güvenilir bir şekilde hidrofobik olan Super Mat, kuru kalır ve ekipmanın hasarlı veya bakımsız dış kaplamasına rağmen orijinal olarak belirtilen termal verimlilikle çalışmasına izin verir.

Super Mat

Super Mat STC, Super Mat'ın silikon üst kaplamalı versiyonudur. Kaplamasız Super Mat ile aynı genel özelliklere sahip olan bu üst kaplamalı versiyon, ek özellikler sunar.

Mekanik hasar veya hayvan saldırısından korunmak için metal veya metal olmayan bir dış yüzey izolasyon kaplamasına gerek olmadığında, diğer avantajlarla birlikte önemli maliyet tasarrufları gerçekleştirilebilir.

DÖKÜMANLAR

Ürün Föyü İNDİR

Super Mat Teknik Bilgi Föyü İNDİR

Super Mat Malzeme Güvenlik Bilgi Föyü İNDİR

Super Mat STC Teknik Bilgi Föyü İNDİR

Super Mat STC Malzeme Güvenlik Bilgi Föyü İNDİR

Kıyaslama Raporu İNDİR

Equinor Raporu İNDİR

ASTM C177 (0, 100, 200, 300, 600oC) Test Raporu İNDİR

ASTM C177 (400, 500oC) Test Raporu İNDİR

ASTM C1511 & ASTM C1104 Test Raporu İNDİR

ASTM E84 Test Raporu İNDİR

ASTM C795 Test Raporu İNDİR

ASTM C871 Test Raporu İNDİR

ASTM C1388 Test Raporu İNDİR

ASTM C356 Test Raporu İNDİR

ASTM C411 Test Raporu İNDİR