İzolasyon Ceketleri

Sıcak-Soğuk İzolasyon Ceketi

INSPRO’nun her ihtiyaca yönelik özgün tasarımlarla kendi tesislerinde ürettiği INSPROJACK® izolasyon ceketleri, enerji tasarrufu, proses sıcaklık kontrolü ve personel güvenliği açısından fevkalade bir çözümdür!

Isıtmalı Ceket

INSPROJACK-T® ısıtmalı ceketleri, ekipmanların ve bağlantı elemanlarının proses ısıtma veya soğuktan(donmadan) korunma gereklilikleri için elektrikli ısıtma elemanları ile entegre edilmiş esnek yalıtım örtüleri olan izolasyon sistemleridir.

Akıllı Ceket

INSPROJACK-S® Akıllı Ceketler, sisteme entegre sıcaklık sensörleri ile mekanik izolasyon hatalarını dakikalar içerisinde tanımlayıp bildirebilen izolasyon sistemleridir.

Yangın Ceketi

INSPROJACK-F®, periyodik olarak bakım erişimi gerektiren ekipmana yüksek performanslı ısı yalıtımı sağlamak için tasarlanan, aynı zamanda JET ve/veya hidrokarbon yangınına karşı koruma sağlayan, özgün olarak üretilmiş izolasyon sistemleridir.

Bedelsiz 30 Gün Deneme

Tesisinizde 30 gün boyunca INSPROJACK® izolasyon ceketlerini BEDELSİZ deneyin! İhtiyaçlarınızı değerlendirin ve talebinizi INSPRO'ya gönderin.