İzolasyon Ceketleri

Sıcak-Soğuk İzolasyon Ceketi

INSPRO’nun her ihtiyaca yönelik özgün tasarımlarla kendi tesislerinde ürettiği INSJACK® izolasyon ceketleri, enerji tasarrufu, proses sıcaklık kontrolü ve personel güvenliği açısından fevkalade bir çözümdür!

Isıtmalı Ceket

INSJACK-T® ısıtmalı ceketleri, ekipmanların ve bağlantı elemanlarının proses ısıtma veya soğuktan(donmadan) korunma gereklilikleri için elektrikli ısıtma elemanları ile entegre edilmiş esnek yalıtım örtüleri olan izolasyon sistemleridir.

Akıllı Ceket

INSJACK-S® Akıllı Ceketler, sisteme entegre sıcaklık sensörleri ile mekanik izolasyon hatalarını dakikalar içerisinde tanımlayıp bildirebilen izolasyon sistemleridir.

Yangın Ceketi

INSJACK-F®, periyodik olarak bakım erişimi gerektiren ekipmana yüksek performanslı ısı yalıtımı sağlamak için tasarlanan, aynı zamanda JET ve/veya hidrokarbon yangınına karşı koruma sağlayan, özgün olarak üretilmiş izolasyon sistemleridir.

Kanal Örtüleri

INSJACK® Kanal Örtüleri, ısı kaybını azaltan ve erimiş metal veya cam taşıma olukları üzerinde bir ısı kalkanı oluşturan özel olarak tasarlanmış kompozit ürünlerdir.

Bedelsiz 30 Gün Deneme

Tesisinizde 30 gün boyunca INSJACK® izolasyon ceketlerini BEDELSİZ deneyin! İhtiyaçlarınızı değerlendirin ve talebinizi INSPRO'ya gönderin.