INSPROJACK® izolasyon ceketleri, enerji tasarrufu, proses sıcaklık kontrolü ve elbette personel güvenliği açısından fevkalade bir çözümdür!

Ustalıkla ve en kaliteli malzemelerden üretilen INSPRO'nun sökülebilir izolasyon ceketleri, çeşitli termal ve akustik yalıtım ihtiyaçları için en uygun çözümlerdir. INSPROJACK® sökülebilir izolasyon ceketleri, ihtiyaç duyulan yalıtım gereksinimlerini karşılamak için çeşitli yüzey kaplamaları ve yalıtım dolguları (mineral yün, nanojel, cam elyaf şilte, vb.) ile imal edilebilirler.

INSPROJACK® sökülebilir izolasyon ceketleri, enerji tasarrufu ve proses sıcaklık kontrolünün önemli olduğu tüm tesislerde vanalar, türbinler, borular, egzoz bacaları, ürün depoları, akustik uygulamalar ve ısı eşanjörleri gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.

Insprojack Insulation Jacket

AVANTAJLARI

INSPROJACK® sökülebilir izolasyon ceketleri, proses sıcaklığını koruyarak ve aynı zamanda tesiste ortam sıcaklığını düşürerek enerji maliyetlerini azaltır, bu vesileye de ekipmanın çalışması ve iklimlendirme için daha az maliyet oluşur. İşyeri güvenliği, daha düşük ısı emisyonları sayesinde artırılır. OSHA, çalışanların güvenliği için ısıtılmış yüzeylerin 120 ° F'den daha düşük olmasını tavsiye eder.

VANA İZOLASYON SİSTEMLERİ KIYAS TABLOSU

insulation jackets compression chart

 

Pek çok izolasyon ceketinin aksine, INSPROJACK® sökülebilir izolasyon ceketleri vana, flanş, tank, türbin, egzoz, fan, pompa veya tüm boru sistemi gibi ekipmanı tamamen saracak, pratik bir şekilde sökülebilecek ve yeniden monte edilebilecek şekilde üretilmişlerdir.

Herhangi bir özel ekipmana veya alete gerek olmadığı için sökülebilir izolasyon ceketlerinin montajı çok kolaydır. Herhangi bir teknik personel, bakım için izolasyon ceketini kolayca sökebilir ve işini tamamladıktan sonra tekrar takabilir. INSPROJACK® sökülebilir izolasyon ceketleri, çalışanların verimliliğinden veya izole edilen ekipmana erişim kolaylığından ödün vermeden önemli bileşenlerin yalıtımını sağlar.

removable insulation jackets photos

İlk yatırım maliyetleri zorlayıcı görünse de bir INSPROJACK® sökülebilir izolasyon ceketinin kullanılması akabinde maliyetini geri ödeme süresi altı aydan daha az olabilir.

Her proje için her sökülebilir izolasyon ceketi özgün olarak tasarlanır, böylece INSPROJACK® ürünleri herhangi bir sistemin izolasyon ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılayacaktır. INSPRO® tarafından yüksek standartlarda tasarlanan ve üretilen izolasyon ceketleri, en yüksek yalıtım seviyesine ve enerji verimliliğine sahip uzun ürün ömrü elde etmenizi sağlar.

İzolasyon ceketleri, dikiş dayanımı ve izolasyon kabiliyeti bağlamında kapsamlı bir şekilde denetlenir. Bu tür denetimler, binlerce yüzey ısısı ölçümünün etkin bir şekilde görüntülendiği termal görüntülemeyi içerir, termal köprüler veya üretim kusurları gibi arızalardan sonra izolasyonun nerede eksik olduğunu tespit etmeyi kolaylaştırır.

NORMAL GÖRÜNTÜLEME VE TERMAL GÖRÜNTÜLEME

insulation jackets photos

İzolasyonlu ve İzolasyonsuz Vanaların Termal ve Normal Görüntüleri