Boru Hattı

HVAC ve proses boru izolasyonu için kaplama. Boru kaplama standart uzunluğu 1000 mm ve 1250 mm. Her iki uç da kordon oluklu olarak imal edilmiş olup iki yönlü montaj da yapılabilir.

Dirsek Segmentleri

HVAC ve proses boruları için dirsek izolasyonu parçalarıdır. Üretim standart açıları 90 °, 45 ° ve 30 ° dir. Orta segment parçaları her iki uçta da kordon oluklu olarak imal edilmiş olup iki yönlü montaj da yapılabilir. Dirsek başlangıcındaki segment parçaları ise siparişe göre istenen pay verilmiş olarak düz veya oluklu üretilebilirler.

Formlu Parçalar (Merkezi ve eksantrik redüksiyonlar, T bağlantılar vs.)

HVAC ve proses boru izolasyon işleri için gerekli olan özel form parçalardır. Kaplamanın her iki sabitleme kenarı kordon olukları ile güçlendirilmiştir, çift yönlü monte edilebilir. Başlangıç parçası sabitleme oluğu siparişe göre boru kaplamasından başlayarak üretilebilir.

Zeplin Tip Kaplama Elemanları

Silindir formlu tank ve benzeri ekipmanın uçları için üretilen zeplin (portakal kabuğu) şekilli metal kaplama ürünleridir. Kaplama elemanları, kurulum için uygun olan kombinasyonlarla özel olarak üretilirler.

Yuvarlak Düz ve Oluklu (Trapez) Saclar

Tank ve muhtelif ekipman için INSPRO® yuvarlak düz ve oluklu sacları, projelerin ihtiyaçlarına göre ölçülmekte ve özel olarak üretilmektedir.